Ми будуємо Вашу мрію

Про команію

Будівельна компанія «Townhouse Ukraine» успішно працює на українському ринку з 2004 року.

12 років головним напрямком діятельності компанії «Townhouse Ukraine” є будівництво багатоквартирних, заміських будинків та котеджей.

Більш ніж 50 збудованих і зданих у експлуатацію об’єктів нерухомості.

Одним з найбільш яскравих і показових прикладів якості, зручності та надійності наших об’єктів – елітне котеджне селище клубного типу «Зелений Гай». Селище «Зелений Гай» - втілення краси, престижу та розкоші.

Багаторічний досвід компанії дозволяє створити ефективну та надійну структуру управління проектами.

Ми надаємо повний комплекс робіт, починаючи від розробки концепції об’єкту і його проектування, до будівництва та оснащення технологічним обладненням. Наша компанія гарантує якість робіт та чітки терміни їх виконання.

Проекти для наших об’єктів створюються кращими архітектурно-будівельними компаніями.

Створені нами об'єкти враховують інноваційні ідеї, ефективні і прогресуючі технології для забезпечення повноцінного і комфортного життя. Працюючи в тісному контакті з нашими замовниками, ми завжди пропонуємо максимально зручні проекти планувань приміщень, з огляду на побажання наших інвесторів.

Детальніше -

Наші переваги

21000

кв.м.

зданих клієнтам і введених в експлуатацію, згідно з проектно-будівельної документації, точно в обумовлені терміни.

53

житлово-комунальних об'єкта, які були спроектовані і побудовані згідно з усіма архітектурно-будівельними нормами, використовуючи новітні технології та обладнання.

Успішне управління об'єктами

Ми повністю контролюємо весь процес будівництва об'єкта, починаючи від створення проекту до його введення в експлуатацію, виходячи з встановлених термінів і в рамках обумовленого бюджету. Перевіряємо якість поставлених нам будматеріалів та якість послуг, що нам послуг підрядниками.

Будівельні роботи

Будівельно-монтажні роботи виконуються нами згідно з усіма нормами містобудування України з дотриманням техніки безпеки. Ми використовуємо бригади досвідчених будівельників, які пройшли з нами тривалий шлях розвитку.

Технологічні інженерні роботи

Всі інженерні роботи будь-якої складності проводяться виключно перевіреним інженерним обладнанням і сертифікованими матеріалами. Вони пройшли перевірку на безпеку в пожежному та санітарному відношенні.

Сучасний дизайн інтер'єру

Наші досвідчені дизайнери завжди готові знайти оптимальний варіант співвідношення ваших побажань і можливостей. Ми в курсі всіх дизайнерських новацій і трендів. На допомогу замовнику надаємо 3d візуалізацію інтер'єру.

Якісні оздоблювальні роботи

У своїй роботі ми використовуємо сучасні екологічні матеріали і технології для досягнення максимальної якості та унікальності інтер'єру. Клієнт завжди може внести свої пропозиції з оздоблення та бюджету матеріалів.

Наші проекти

Котеджне містечко "Зелений гай"

Наша будівельна компанія реалізовала проект котеджне містечко "Зелений гай", розташоване в Києво-святошинському районі, с. Лісники. Містечко забезпечене централізованою системою комунікацій. У кожному котеджі встановлена автономна система опалення та гарячого водопостачання. На території виконані ландшафтні роботи, озеленення і благоустрій, створені паркові зони. Периметр знаходиться під цілодобовою охороною.

Всі проекти -

Наші контакти

Телефон: +380 68 808 05 08


E-mail: office@townhouse.hd.kiev.ua


Адреса: Київ, Вознесенський узвіз 18 офіс 2